Menu
Cinetime Sinemaları
Kroki

           
 • Deliha 2
  Deliha 2
  Türkiye - 2017 - 12.01.2018

  Deliha ve Görümce filmlerinin senaryosuna imza atan ve başrolünü üstlenen Gupse Özay'ın sıcak karakterleri ve eğlenceli hikayesiyle bir kez daha izleyiciyi kahkahaya boğacak film, aynı zamanda Özay'ın ilk yönetmenlik deneyimi olacak.

  Zeliha hâlâ deli, çok samimi, ve başına sürekli yeni dertler açıyor. İlk filmde aşkın peşinde koşan Zeliha, ikinci filmde artık bir kariyer yapmanın yolunu arıyor. Aşçı olmanın hayalini kurarak bir şık restoranda çalışmaya başlıyor. Zeliha sonunda hayalini kurduğu şeylere ulaşabilecek midir, yoksa gerçek dünya hayallerini ve kalbini mi kıracaktır?

  Deliha 2 filminin biletini almak için tıklayın...

  Deliha filmini hatırlamak için tıklayın...

  OYUNCULAR
  Eda Ece,Derya Alabora,Gupse Özay
  TÜR
  Komedi
  YÖNETMEN
  Gupse Özay
  SÜRE
 • Kayhan
  Kayhan
  Türkiye - 09.02.2018
  Kayhan çevresinde temiz kalpliliği ve masumiyeti ile tanınan biridir. Dostlukların adamı olan Kayhan, yıllar önce mezun olduğu okulun pilav günü etkinliğine gitmek için sabırsızlanmaktadır. Eski arkadaşlarını görecek olmanın heyecanı içinde bekleyen genç adam, o büyük gün geldiğinde kötü bir sürprizle karşılaşır. Pilav gününde kendisine verilen 98 mezunları yıllığını gören Kayhan tam anlamıyla yıkılır. Yıllığı okudukça dost bildiği herkesin kendisinden nefret ettiğini anlar. Kayhan, öğrendikleri karşısında yaşadığı şoku üzerinden atınca kendisinden nefret eden herkesten intikam almaya karar verir.
  OYUNCULAR
  Şahan Gökbakar, İrfan Kangı
  TÜR
  Komedi
  YÖNETMEN
  Togan Gökbakar
  SÜRE
 • Ölümlü Dünya
  Ölümlü Dünya
  Türkiye - 2017 - 26.01.2018
  Ölümlü Dünya nesillerdir Haydarpaşa Garı'nda Anadolu Tat Lokantası'nı işleten Mermer Ailesi, sekiz kişiden oluşan geniş bir ailedir. Kendi halinde, sade bir yaşamları olan bu insanların durumları biraz karışıktır. Bu ailenin, uzun zamandır gizledikleri bir de sırları vardır. Bu sır, her ne pahasına olursa olsun açığa çıkmaması gerekmektedir
  OYUNCULAR
  Alper Kul,İrem Sak,Mehmet Özgür,Özgür Emre Yıldırım,Ahmet Mümtaz Taylan,Sarp Apak
  TÜR
  Komedi
  YÖNETMEN
  Ali Atay
  SÜRE
 • Cebimdeki Yabancı
  Cebimdeki Yabancı
  Türkiye - 0 - 02.02.2018

  2016 yılında ülkesinde gişe rekorları kıran bir İtalyan filminden beyazperdeye uyarlanan Cebimdeki Yabancı, bir akşam yemeğinde bir araya gelen yedi dostun maskelerinin ardındaki hayatlarını ve cep telefonlarını ortaya koymaları sonucu yaşananları gözler önüne seriyor. 

  Yapımcılığını BKM'nin, yönetmenliğini ise Serra Yılmaz'ın üstlendiği Cebimdeki Yabancı filminin oyuncu kadrosunda Serkan Altunorak, Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu, Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu,Şükrü Özyıldız gibi isimler yer alıyor.

  OYUNCULAR
  Leyla Lydia Tuğutlu,Şükrü Özyıldız,Belçim Bilgin Erdoğan,Çağlar Çorumlu,Şebnem Bozoklu,Buğra Gülsoy,Serkan Altınorak
  TÜR
  Dram,Gizem
  YÖNETMEN
  Serra Yılmaz
  SÜRE
 • Özgürlüğün Elli Tonu
  Özgürlüğün Elli Tonu
  ABD - 2018 - 09.02.2018

  Özgürlüğün Elli Tonu, James Foley tarafından yönetilen ve senaryosu Niall Leonard tarafından E. L. James'in aynı adlı çoksatan kitabından uyarlanarak yazılmış 2018 yılında gösterime girecek ABD yapımı erotik romantik-dram filmi. Elli Ton serisinin üçüncü ve son, aynı zamanda 2017 yılında gösterime giren Karanlığın Elli Tonu filminin devam filmidir. Başrollerinde Dakota Johnson ve Jamie Dornan yer almaktadır.

  OYUNCULAR
  Dakota Johnson,Kim Basinger,Jamie Dornan,Luke Grimes
  TÜR
  Dram,Aşk
  YÖNETMEN
  James Foley
  SÜRE
 • Sofra Sırları
  Sofra Sırları
  Türkiye - 2017 - 16.02.2018

  Ümit Ünal'ın yazıp yönettiği Sofra Sırları, dışarıdan bakıldığında hayatını sadece evine ve kocasına adamış bir ev hanımı olarak görünen fakat aynı zamanda bir seri katil olan Neslihan'ın hikâyesini mizahi yönden konu ediniyor.

  Sofra Sırları 'nda Neslihan hayatını kocasına ve evine adamıştır. İstanbul'da doğup büyüdüğü halde, kocasının işi yüzünden hayatını Anadolu kasabalarında geçirmiştir. Yıllardır çok sakin, hiçbir olağanüstü olay olmayan uzak taşra şehrinde yaşamaktadırlar.Neslihan utangaç, sevimli bir kadındır. Günü akşama ne pişireceğini düşünerek geçer. Çok da iyi bir aşçıdır. Kocası aile dostları, Neslihan'ın yemeklerine çok düşkündür.

  Sofra Sırları 'nda Neslihan'in çevresindekilerin esrarengiz ölümü tüm gözleri ona çevirir.

  Şehre yeni atanmış, çok zeki, Amerika'da eğitim görmüş, hırslı ve genç bir komiser, Neslihan'ın bir şeyler çevirdiğini ve peş peşe cinayetlerde parmağı olduğunu anlar ama bir türlü gerçek bir kanıt bulup Neslihan'ı yakalayamaz. Neslihan her cinayetten tereyağından kıl çeker gibi, son derece masum hafif çatlak görünerek sıyrılmayı başarır.

  Sofra Sırları filminin biletini almak ve evinize en yakın sinema salonundan alarak sinema keyfine varmak için tıklayın...

  OYUNCULAR
  Alican Yücesoy,Fırat Altunmeşe,Demet Evgar,Fatih Al
  TÜR
  Komedi
  YÖNETMEN
  Ümit Ünal
  SÜRE
 • Mutlu Canavar Ailesi 2D
  Mutlu Canavar Ailesi 2D
  Almanya - 2017 - 16.02.2018
  Mutlu Canavar Ailesi Wishbone ailesi mutlu olmaktan çok uzakta olan bir ailedir. Mutlu Canavar Ailesi bir aile olarak yeniden bağlanma girişimi ailenin annesi Emma'dan gelir. Emma aileyi toplamak için eğlenceli bir gece planlar. Ancak planı, kötü bir büyücünün onları lanetlemesiyle geri teper. Mutlu Canavar Ailesi Aile gecesinin maholması yetmezmiş gibi artık bütün aile bireyleri birer canavar haline gelmiştir...

  Mutlu Canavar Ailesi filminin biletini almak ve evinize en yakın sinema salonundan alarak sinema keyfine varmak için tıklayın...

  OYUNCULAR
  -
  TÜR
  Animasyon
  YÖNETMEN
  SÜRE
 • Black Panther 3D
  Black Panther 3D
  ABD - 2018 - 16.02.2018

  Captain America: Civil War ile Marvel Sinematik Evreni'ne giriş yapan Black Panther'ın solo filmi, Wakanda Kralı babasının ölümünden sonra tahta geçmek ve kral olarak gerçek yerini almak üzere Afrika'daki yuvasına dönen T'Challa'nın hikâyesini konu ediniyor.

  Black Panther, Wakanda Kralı babasının ölümünden sonra tahta geçmek ve kral olarak gerçek yerini almak üzere, ıssız ama teknolojik olarak geliştirilmiş Afrika'daki yuvasına dönen T'Challa'yı anlatıyor. Ancak, güçlü eski bir düşmanı yeniden ortaya çıkınca, hırslı bir kral ve Black Panther olan T'Challa, Wakanda ve bütün dünyanın geleceğini tehlikeye atan zorlu bir savaşa girmekle sınanacaktır. İhanet ve tehlikeyle karşı karşıya kalan genç kral, düşmanlarını yenmek ve halkının güvenliğini ve yaşam biçimlerini emniyete almak için müttefiklerini bir araya getirmeli ve Black Panther'in bütün gücünü açığa çıkarmalıdır.

  Black Panther filminin biletini almak ve evinize en yakın sinema salonundan alarak sinema keyfine varmak için tıklayın...

  OYUNCULAR
  Michael B. Jordan,Chadwick Boseman,Lupita Nyong'o,Daniel Kaluuya,Andy Serkis
  TÜR
  Aksiyon,Macera,3 Boyutlu
  YÖNETMEN
  Ryan Coogler
  SÜRE
 • Suyun Sesi
  Suyun Sesi
  ABD - 2017 - 16.02.2018

  Guillermo Del Toro'nun Venedik'ten Altın Aslan ödülüyle dönen filmi Suyun Sesi, Soğuk Savaş'ın iyice kızıştığı 1963 yılında Elisa'nın, çalıştığı bir devlet laboratuvarında insansı bir su yaratığının üzerinde gerçekleştirilen deneylere şahit olmasıyla yaşananları konu ediniyor.

  Suyun Sesi filminin konusu; gizli ve yüksek güvenlikli bir devlet laboratuvarında temizlikçi olarak çalışan Elisa, iş arkadaşı Zelda ile devletin yaptığı gizli bir deneyi keşfeder ve suda hapsedilen insansı bir yaratığı acımasız deneyden kurtarmaya çalışırlar. Guillermo del Toro'nun yönetmenliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Sally Hawkins, Michael Shannon, Richard Jenkins, Doug Jones, Michael Stuhlbarg, Octavia Spencer yer alıyor.

  Suyun Sesi filminin biletini almak ve evinize en yakın sinema salonundan alarak sinema keyfine varmak için tıklayın...

  OYUNCULAR
  Michael Shannon,Octavia Spencer,Sally Hawkins,Richard Jenkins,Michael Stuhlbarg
  TÜR
  Dram,Macera,Fantastik
  YÖNETMEN
  Guillermo Del Toro
  SÜRE
 • Hadi Be Oğlum
  Hadi Be Oğlum
  Türkiye - 2017 - 16.02.2018

  Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde yer aldığı Hadi Be Oğlum kalpleri fethetmeye geliyor. Oldukça dokunaklı bir baba-oğul hikâyesini odağına alan Hadi Be Oğlum'un yönetmen koltuğunda Bora Egemen otururken; Yücel Erten ve Büşra Develi gibi isimler de Tatlıtuğ'a eşlik ediyor. 

  Kıvanç Tatlıtuğ ile Büşra Develi'nin başrollerinde yer aldığı Hadi Be Oğlum, hayatını oğlu Efe'ye adayan balıkçı Ali'nin hikâyesini anlatıyor.

  Bir balıkçı olan Ali, hayatını küçük oğlu Efe'ye adamıştır. Ali'nin bu hayatta tek tutunduğu dal oğlu Efe olsa da, Efe diğer çocuklardan farklıdır. İletişim sorunu olan Efe, gülüp oynayan, duyduklarına tepki verebilen bir çocuk değildir. Oğluyla bağ kurmaya çalıştıkça daha da yalnız hisseden Ali'nin en büyük isteği ise, oğlunun onu anladığını bilmektir. Babasının, annesinin ve sevdiği kadının anılarının yükünü de içinde taşıyan acılı babanın oğluna duyduğu sevgi, ikisinin de hayatını şekillendirecektir.

  Hadi Be Oğlum filminin biletini almak ve evinize en yakın sinema salonundan alarak sinema keyfine varmak için tıklayın...

  OYUNCULAR
  Kıvanç Tatlıtuğ,Büşra Develi,Alihan Türkdemir,Cem Zeynel Kılıç,Feridun Düzağaç,Sezai Aydın,Yıldız Kültür,Yücel Erten
  TÜR
  Dram
  YÖNETMEN
  SÜRE
 • Black Panther 2D
  Black Panther 2D
  ABD - 2018 - 16.02.2018

  Captain America: Civil War ile Marvel Sinematik Evreni'ne giriş yapan Black Panther'ın solo filmi, Wakanda Kralı babasının ölümünden sonra tahta geçmek ve kral olarak gerçek yerini almak üzere Afrika'daki yuvasına dönen T'Challa'nın hikâyesini konu ediniyor.

  Black Panther, Wakanda Kralı babasının ölümünden sonra tahta geçmek ve kral olarak gerçek yerini almak üzere, ıssız ama teknolojik olarak geliştirilmiş Afrika'daki yuvasına dönen T'Challa'yı anlatıyor. Ancak, güçlü eski bir düşmanı yeniden ortaya çıkınca, hırslı bir kral ve Black Panther olan T'Challa, Wakanda ve bütün dünyanın geleceğini tehlikeye atan zorlu bir savaşa girmekle sınanacaktır. İhanet ve tehlikeyle karşı karşıya kalan genç kral, düşmanlarını yenmek ve halkının güvenliğini ve yaşam biçimlerini emniyete almak için müttefiklerini bir araya getirmeli ve Black Panther'in bütün gücünü açığa çıkarmalıdır.

  Black Panther filminin biletini almak ve evinize en yakın sinema salonundan alarak sinema keyfine varmak için tıklayın...

  OYUNCULAR
  Michael B. Jordan,Chadwick Boseman,Lupita Nyong'o,Daniel Kaluuya,Andy Serkis
  TÜR
  Aksiyon,Macera,3 Boyutlu
  YÖNETMEN
  Ryan Coogler
  SÜRE
 • Görevimiz Tatil
  Görevimiz Tatil
  Türkiye - 2017 - 23.02.2018

  Aşk Tutulması ve Çakallarla Dans serisi gibi yapımlarla tanınan Murat Şeker'in bir aile komedisi olan yeni filmi Görevimiz Tatil, yıllardır tatile gitmemiş bir ailenin Ege'de bir köye doğru yola çıkışlarını ve bu yolculukta yaşadıkları maceraları konu ediniyor.

  Görevimiz Tatil filminde gelecek kaygısıyla bugünü yaşamayı unutan Sıtkı Mutlu 9 yıldır ailesini tatile götürmeyi ihmal etmiştir. Bir aile psikiyatrı tarafından tatil görevi verilen Sıtkı Mutlu, bulabildiği en ucuz karavanla ailesini tatile götürmek üzere yola çıkarken ailenin, terapi seansıyla başlayan değişimleri yol boyunca sürecek. Görevimiz Tatil filminde ailece bir arada olmanın yeniden keşfedileceği tatil macerası, sıcacık hikâyesiyle yalnızca güldürmekle kalmayıp aile olmanın önemi üzerine incecik dokunuşlarda bulunuyor.

  OYUNCULAR
  Demet Akbağ,Zafer Algöz,Enis Arıkan,Hakan Bilgin
  TÜR
  Komedi
  YÖNETMEN
  Murat Şeker
  SÜRE
 • Alem-i Cin
  Alem-i Cin
  Türkiye - 2017 - 23.02.2018

  Genç bir kadın olan Yeliz, 25. doğum gününden sonra kabus görmeye başlar. Başlarda durumu pek önemsemede kabus görmeye devam ettikçe korkuya kapılır. Durumu daha da ciddileşmeye başladığında ailesiyle ilgili gizli kalmış korkutucu sırlar ortaya çıkar. Ne yapacağını bilemeyen ve gittikçe daha büyük kabusların içine çekilen Yeliz, eski bir aile dostundan yardım ister. Fakat büyük bir sorun vardır; Yeliz’in düşmanı bu dünyadan değildir. Yeliz’in bu kabuslardan kurtulması için insanın aklını zorlayan cinler ailemi tanışması gerekecektir.

  OYUNCULAR
  -
  TÜR
  Korku
  YÖNETMEN
  SÜRE
 • Tavşan Peter 2D
  Tavşan Peter 2D
  ABD - 2017 - 23.02.2018

  Yaramaz Tavşan Peter ve arkadaşı, boş bir kır evini sahiplenmişlerdir. Eve yerleşen kahramanlar günlerini gün etmekte ve sakin bir hayat sürmektedir. Ancak bu durum, suratsız Bay McGregor'un ortaya çıkmasıyla değişir. İmha işi için gelmiş olan Bay McGregor ile sevimli kahramanlarımız arasında büyük bir çatışma başlar. Bu süreçte işin içine hayvan sever Bea de dahil olur...

  OYUNCULAR
  -
  TÜR
  Animasyon
  YÖNETMEN
  SÜRE
 • Samson
  Samson
  ABD - 2017 - 23.02.2018

  Eski Ahit'in akıllara kazınan kahramanı Samson, insanüstü güçlere sahip olan bir adamdır. Silah olarak kullandığı oyma bir kemik sayesinde düşmanlarını darmaduman etmektedir ve kimse onu durduramamaktadır. Alışılmadık bu Tanrı vergisi armağanı, halkını köleleştirilmekten kurtarmak için kullanması gereken Samson'ın gençlik hırsı sonucu yaşadığı trajik bir evlilik, onu intikam amacıyla Filistin ordusu ile karşı karşıya getirir. Kardeşi bir isyan hazırlığındayken, yalnızca Samson'un Filistinli baştan çıkarıcı Delilah'a, Tanrı'ya ve Filistin'e boyun eğmesi, hapis ve körlüğü nihai zafere dönüştürecektir...

  OYUNCULAR
  -
  TÜR
  Aksiyon,Dram
  YÖNETMEN
  SÜRE
 • Beni Adınla Çağır
  Beni Adınla Çağır
  ABD, Fransa, İtalya, Brezilya - 2017 - 23.02.2018

  Beni Adınla Çağır filminde 1983 yılı yazı sırasında 17 yaşındaki Amerikalı-İtalyan Elio Perlman günlerini ailesinin İtalya'nın kuzeyindeki 17. yüzyıldan kalma villasında klasik müzik yaparak, okuyarak ve arkadaşı Marzia ile flört ederek geçirmektedir. Elio, Greko-Roma kültüründe uzmanlaşmış seçkin bir profesör olan babası ve onu elit kesim meyveleriyle, doğal lezzetlerle şımartan, çevirmen olan annesi Annella ile bir arada olmaktan ziyadesiyle memnundur. Elio'nun olgunluğu ve entelektüel birikimi, onu tam teşekküllü bir yetişkin gibi gösteriyor olsa da, özellikle kalpteki konularda onun hakkında hala masum ve biçimlenmemiş olan çok şey vardır. Bir gün, doktorasını sürdüren büyüleyici bir Amerikalı bilim adamı olan Oliver Elio'nun babasına yardım etmek göreviyle yıllık yaz stajyeri olarak villaya gelir. Güneşin ışıltılarının arasında Elio ve Oliver hayatlarını sonsuza dek değiştirecek bir yaz boyunca yeşermekte olan arzunun güzelliğini keşfedeceklerdir...

  Ünlü yönetmen Luca Guadagnino'nun senaristlerinden biri olduğu ve yönettiği Beni Adınla Çağır filmi0nde oyuncu kadrosunda ise Armie Hammer, Elena Bucci, Vanda Capriolo, Amira Casar, Timothée Chalamet, Victoire Du Bois ve Esther Garrel yer alıyor.

  OYUNCULAR
  Armie Hammer
  TÜR
  Dram,Aşk
  YÖNETMEN
  Luca Guadagnino
  SÜRE
 • Dünyanın Bütün Parası
  Dünyanın Bütün Parası
  ABD - 2017 - 23.02.2018

  Dünyanın Bütün Parası filminde Amerika'nın sayılı zenginlerinden olan John Paul Getty'nin 16 yaşındaki torunu kaçırılır. Fidye olarak 17 milyon dolar istenmektedir. John Paul Getty Jr.'ın annesi Gail, fidye için milyarder kayınperderine gider ancak John Paul Getty cimriliğiyle ünlenmiş biridir ve fidyeyi fazla yüksek bulur. Oğlunun hayatını kurtarmak isteyen Gail, parasına düşkün fabrikatör dede John Paul Getty ve fidye isteyen suçlular arasında ortak noktayı bulmak bir hayli zor olacaktır. Bu süreçte John Paul Getty Jr.'ın hayati tehlikesi her geçen saniye artmaktadır...

  OYUNCULAR
  Mark Wahlberg,Christopher Plummer,Michelle Williams,Stacy Martin
  TÜR
  Suç,Tarihi,Gizem
  YÖNETMEN
  Ridley Scott
  SÜRE
Bülten Aboneliği İçin Tıklayın