Menu
Cinetime Sinemaları
Kroki


ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezi



Salon 1
Can Dostlar

11:30
   

14:00
   

16:30
   

19:00
   

21:30
   

Salon 2
Bumblebee

11:00
   Dublaj

3D

13:30
   Dublaj

3D

Salon 2
Şampiyon

16:00
   

18:45
   

21:30
   

Salon 3
Çiçero

11:00
   

13:30
   

16:15
   

19:00
   

21:45
   

Salon 4
Aquaman

12:00
   Dublaj

3D

15:00
   Orijinal

3D

18:00
   Dublaj

3D

21:15
   Dublaj

3D

Salon 5
Robin Hood

11:30
   Dublaj

14:00
   Dublaj

Salon 5
Hedefim Sensin

16:30
   

19:00
   

Salon 6
Borç Harç

11:45
   

13:45
   

15:45
   

17:45
   

19:45
   

21:45
   

Salon 7
Ralph ve İnternet - Oyunbozan Ralph 2

11:00
   Dublaj

13:30
   Dublaj

16:00
   Dublaj

18:30
   Dublaj

21:30
   Dublaj

Salon 8
Maşa ile Koca Ayı: Yepyeni Maceralar

11:00
   Dublaj

Salon 8
Glass

13:00
   Dublaj

15:45
   Orijinal

18:30
   Dublaj

21:15
   Dublaj

Salon 9
Börü

11:00
   

13:45
   

Salon 9
Üç Harfliler: Adak

16:30
   

18:30
   

20:30
   

22:30
   

Salon 10
Uçan Halı ve Kayıp Elmas

11:00
   Dublaj

13:00
   Dublaj

15:00
   Dublaj

17:00
   Dublaj

Salon 10
Creed II: Efsane Yükseliyor

19:00
   Orijinal

21:45
   Orijinal

Salon 1
Can Dostlar

11:30
   

14:00
   

16:30
   

19:00
   

21:30
   

Salon 2
Bumblebee

11:00
   Dublaj

3D

13:30
   Dublaj

3D

Salon 2
Şampiyon

16:00
   

18:45
   

21:30
   

Salon 3
Çiçero

11:00
   

13:30
   

16:15
   

19:00
   

21:45
   

Salon 4
Aquaman

12:00
   Dublaj

3D

15:00
   Orijinal

3D

18:00
   Dublaj

3D

21:15
   Dublaj

3D

Salon 5
Robin Hood

11:30
   Dublaj

14:00
   Dublaj

Salon 5
Hedefim Sensin

16:30
   

19:00
   

Salon 6
Borç Harç

11:45
   

13:45
   

15:45
   

17:45
   

19:45
   

21:45
   

Salon 7
Ralph ve İnternet - Oyunbozan Ralph 2

11:00
   Dublaj

13:30
   Dublaj

16:00
   Dublaj

18:30
   Dublaj

21:30
   Dublaj

Salon 8
Maşa ile Koca Ayı: Yepyeni Maceralar

11:00
   Dublaj

Salon 8
Glass

13:00
   Dublaj

15:45
   Orijinal

18:30
   Dublaj

21:15
   Dublaj

Salon 9
Börü

11:00
   

13:45
   

Salon 9
Üç Harfliler: Adak

16:30
   

18:30
   

20:30
   

22:30
   

Salon 10
Uçan Halı ve Kayıp Elmas

11:00
   Dublaj

13:00
   Dublaj

15:00
   Dublaj

17:00
   Dublaj

Salon 10
Creed II: Efsane Yükseliyor

19:00
   Orijinal

21:45
   Orijinal

Salon 1
Can Dostlar

11:30
   

14:00
   

16:30
   

19:00
   

21:30
   

Salon 2
Bumblebee

11:00
   Dublaj

3D

13:30
   Dublaj

3D

Salon 2
Şampiyon

16:00
   

18:45
   

21:30
   

Salon 3
Çiçero

11:00
   

13:30
   

16:15
   

19:00
   

21:45
   

Salon 4
Aquaman

12:00
   Dublaj

3D

15:00
   Orijinal

3D

18:00
   Dublaj

3D

21:15
   Dublaj

3D

Salon 5
Robin Hood

11:30
   Dublaj

14:00
   Dublaj

Salon 5
Hedefim Sensin

16:30
   

19:00
   

Salon 6
Borç Harç

11:45
   

13:45
   

15:45
   

17:45
   

19:45
   

21:45
   

Salon 7
Ralph ve İnternet - Oyunbozan Ralph 2

11:00
   Dublaj

13:30
   Dublaj

16:00
   Dublaj

18:30
   Dublaj

21:30
   Dublaj

Salon 8
Maşa ile Koca Ayı: Yepyeni Maceralar

11:00
   Dublaj

Salon 8
Glass

13:00
   Dublaj

15:45
   Orijinal

18:30
   Dublaj

21:15
   Dublaj

Salon 9
Börü

11:00
   

13:45
   

Salon 9
Üç Harfliler: Adak

16:30
   

18:30
   

20:30
   

22:30
   

Salon 10
Uçan Halı ve Kayıp Elmas

11:00
   Dublaj

13:00
   Dublaj

15:00
   Dublaj

17:00
   Dublaj

Salon 10
Creed II: Efsane Yükseliyor

19:00
   Orijinal

21:45
   Orijinal

Salon 1
Can Dostlar

11:30
   

14:00
   

16:30
   

19:00
   

21:30
   

Salon 2
Bumblebee

11:00
   Dublaj

3D

13:30
   Dublaj

3D

Salon 2
Şampiyon

16:00
   

18:45
   

21:30
   

Salon 3
Çiçero

11:00
   

13:30
   

16:15
   

19:00
   

21:45
   

Salon 4
Aquaman

12:00
   Dublaj

3D

15:00
   Orijinal

3D

18:00
   Dublaj

3D

21:15
   Dublaj

3D

Salon 5
Robin Hood

11:30
   Dublaj

14:00
   Dublaj

Salon 5
Hedefim Sensin

16:30
   

19:00
   

Salon 6
Borç Harç

11:45
   

13:45
   

15:45
   

17:45
   

19:45
   

21:45
   

Salon 7
Ralph ve İnternet - Oyunbozan Ralph 2

11:00
   Dublaj

13:30
   Dublaj

16:00
   Dublaj

18:30
   Dublaj

21:30
   Dublaj

Salon 8
Maşa ile Koca Ayı: Yepyeni Maceralar

11:00
   Dublaj

Salon 8
Glass

13:00
   Dublaj

15:45
   Orijinal

18:30
   Dublaj

21:15
   Dublaj

Salon 9
Börü

11:00
   

13:45
   

Salon 9
Üç Harfliler: Adak

16:30
   

18:30
   

20:30
   

22:30
   

Salon 10
Uçan Halı ve Kayıp Elmas

11:00
   Dublaj

13:00
   Dublaj

15:00
   Dublaj

17:00
   Dublaj

Salon 10
Creed II: Efsane Yükseliyor

19:00
   Orijinal

21:45
   Orijinal

Salon 1
Can Dostlar

11:30
   

14:00
   

16:30
   

19:00
   

21:30
   

Salon 2
Bumblebee

11:00
   Dublaj

3D

13:30
   Dublaj

3D

Salon 2
Şampiyon

16:00
   

18:45
   

21:30
   

Salon 3
Çiçero

11:00
   

13:30
   

16:15
   

19:00
   

21:45
   

Salon 4
Aquaman

12:00
   Dublaj

3D

15:00
   Orijinal

3D

18:00
   Dublaj

3D

21:15
   Dublaj

3D

Salon 5
Robin Hood

11:30
   Dublaj

14:00
   Dublaj

Salon 5
Hedefim Sensin

16:30
   

19:00
   

Salon 6
Borç Harç

11:45
   

13:45
   

15:45
   

17:45
   

19:45
   

21:45
   

Salon 7
Ralph ve İnternet - Oyunbozan Ralph 2

11:00
   Dublaj

13:30
   Dublaj

16:00
   Dublaj

18:30
   Dublaj

21:30
   Dublaj

Salon 8
Maşa ile Koca Ayı: Yepyeni Maceralar

11:00
   Dublaj

Salon 8
Glass

13:00
   Dublaj

15:45
   Orijinal

18:30
   Dublaj

21:15
   Dublaj

Salon 9
Börü

11:00
   

13:45
   

Salon 9
Üç Harfliler: Adak

16:30
   

18:30
   

20:30
   

22:30
   

Salon 10
Uçan Halı ve Kayıp Elmas

11:00
   Dublaj

13:00
   Dublaj

15:00
   Dublaj

17:00
   Dublaj

Salon 10
Creed II: Efsane Yükseliyor

19:00
   Orijinal

21:45
   Orijinal

Salon 1
Can Dostlar

11:30
   

14:00
   

16:30
   

19:00
   

21:30
   

Salon 2
Bumblebee

11:00
   Dublaj

3D

13:30
   Dublaj

3D

Salon 2
Şampiyon

16:00
   

18:45
   

21:30
   

Salon 3
Çiçero

11:00
   

13:30
   

16:15
   

19:00
   

21:45
   

Salon 4
Aquaman

12:00
   Dublaj

3D

15:00
   Orijinal

3D

18:00
   Dublaj

3D

21:15
   Dublaj

3D

Salon 5
Robin Hood

11:30
   Dublaj

14:00
   Dublaj

Salon 5
Hedefim Sensin

16:30
   

19:00
   

Salon 6
Borç Harç

11:45
   

13:45
   

15:45
   

17:45
   

19:45
   

21:45
   

Salon 7
Ralph ve İnternet - Oyunbozan Ralph 2

11:00
   Dublaj

13:30
   Dublaj

16:00
   Dublaj

18:30
   Dublaj

21:30
   Dublaj

Salon 8
Maşa ile Koca Ayı: Yepyeni Maceralar

11:00
   Dublaj

Salon 8
Glass

13:00
   Dublaj

15:45
   Orijinal

18:30
   Dublaj

21:15
   Dublaj

Salon 9
Börü

11:00
   

13:45
   

Salon 9
Üç Harfliler: Adak

16:30
   

18:30
   

20:30
   

22:30
   

Salon 10
Uçan Halı ve Kayıp Elmas

11:00
   Dublaj

13:00
   Dublaj

15:00
   Dublaj

17:00
   Dublaj

Salon 10
Creed II: Efsane Yükseliyor

19:00
   Orijinal

21:45
   Orijinal



BİLET SATIŞ FİYATLARI
3D TAM BİLET 15,00 ₺
2D TAM BİLET 14,00 ₺
3D İNDİRİMLİ BİLET 14,00 ₺
2D İNDİRİMLİ BİLET 13,00 ₺
3D HALK GÜNÜ BİLET 11,00 ₺
2D HALK GÜNÜ BİLET 10,00 ₺
İLK SEANS BİLET 8,00 ₺
  • Halk Günlerimiz Pazartesi ve Çarşamba günleridir.
  • Cuma Cumartesi ve Pazar Günleri Hafta Sonu Fiyatlarına dahildir.
  • Resmi Tatil Günlerinde ve Hafta  Sonu ilk Seans Kampanyamız geçerli değildir.
Telefon : 0242 345 90 00
Adres : Fabrikalar Mah. Fikri Ertan Cad. No.2 07090 Kepez / Antalya